Ingliskeelne mõtterännak 9. juunil

Master of Change

Mida tahad elus muuta ja kuidas seda teha

Parema elu teejuht Peep Vain aitab suurepärase muusika saatel selgeks mõelda, kuidas muutustega toime tulla. Esmakordselt inglise keeles, osale kas koha peal või läbi otseülekande.

Registreeru siin

Vaata ja kuula

Õpi ise muutusi ellu viima

Vaata allolevast videost, kuidas suurendada oma võimekust läbi muutuste harjumuspärase elluviimise.

Aeg endas selgusele jõuda

Mida peaksid muutma, et elu läheks paremaks?

  • Hakkad märkama, kus Sa täna elus oled ja milles üldse Su probleemid seisnevad
  • Saad aru, mis põhjustab Sinus rahulolematust ja mida selle lahendamiseks ette võtta
  • Mõistad, kuidas algatada ja ellu viia muutusi endale sobivas tempos
  • Mõtestad, mida Sa tahad muuta, mida Sa pead muutma ja kuidas seda teha

Unikaalne inglise keelne mõtterännak juunis

Master of Change

Sellel Peep Vainu juhendatud mõtterännakul, mida Raun Juurikas ja Ahto Abner saadavad erakordse muusikaga, saad rahulikult selgeks mõelda, kus Sa täna elus oled ja mida tahaksid muuta. Leiad enda sees vastuseid, mida teha, et elu läheks kergemaks ja paremaks.

Juunis toimub mõtterännak inglise keeles – palun osale ise ja kutsu osa võtma ka oma mitte-eestlastest sõpru-tuttavaid. Võimalus tulla üritust Kaja keskusesse kogema või saada osa otseülekande kaudu. Vali Sulle sobiv formaat allpool.

Osale koha peal

Master of Change

Inglise keelne mõtterännak toimub Kaja keskuses 9. juunil kell 13-16 mugavalt mattidel lamades. Saad Peebu juhendusel ja koha peal loodud hüpnotiseeriva muusika saatel enda seest vastuseid leida ja näha vajalikke samme, et oma elus muutust ellu viia. Kohtade arv piiratud – saali mahub 50 inimest.

Osta pilet - 69€

Osale läbi otseülekande

Master of Change

Saad liituda mõtterännakuga ka otse kodust – seda tasuta ja igast Eestimaa või maailma nurgast. Kutsu ka oma mitte-eestlastest sõpru-tuttavaid registreeruma. Mõtterännaku otseülekanne toimub 9. juunil kell 13-16.

Registreeru tasuta

Osalejate reaktsioonid

“Peep on loonud ainulaadse võimaluse, et saada kontakti nende osadega, mille ignoreerimisel seisab inimese areng paigal või on raskem kui vaja. ”

Alar Ojastu

“Peebu-Ahto-Rauni suutlikkus viia sind hõljuma kuhugi teadvuse ja uinumise vahepealsele alale on täielik kosmos.”

Liina Vahtras

“Olen käinud juba kahel rännakul ja nendelt õhtutelt ära tulnud rahulikumana, stressivabamana, ühe või mitme taipamise võrra rikkamana. ”

Andrus Purde

“Kolme ja poole tunnine vaikiv rännak iseenda sisedžunglisse oli ühtaaegu hirmutav ja vabastav.”

Reigo Ahven

“Kolme ja poole tunnine vaikiv rännak iseenda sisedžunglisse oli ühtaaegu hirmutav ja vabastav.”

Maarit Randrüüt

“Ma ei olnud ennast ammu nii helge ja selgena tundnud.”

Aivar Haller

“Meistrid on loonud formaadi, mis on sügavalt teraapiline. Igaüks on saanud just seda, mida talle on vaja.”

Marina Eberth

Registreeru siin

Unikaalne enesearengu formaat

Mõtterännak muusikaga

Peep Vainu juhendatud mõtterännak on unikaalne kontsert-meditatsioon-koolitus, kus Raun Juurika ja Ahto Abneri loodava erakordse muusika ja Peebu oskusliku juhendamise saatel saad teha valgustava eksursiooni endasse. Enda olulisi tundeid tunda ja enda tähtsaid mõtteid mõelda. Rahus olla.

Imeline kandev muusika on iga kord uus, sest see sünnib alati kohapeal, hetkes improviseeritud heliloomingu käigus. Peebu jutt ja osalejate taotlused inspireerivad muusikuid looma.

Peebu, Ahto ja Rauni loodav ühine energia aitab sul luua ja kogeda seisundeid, milles pääsed ligi omaenda muidu varjul sisemisele tarkusele.

Kuula muusikat, mis on loodud varasema mõtterännaku raames:

Plenty Enough

Esita

Breathing Space

18:47

High on Sunset

10:27

Endurance

11:10

Golden Treasure

17:42

Inner Peace

14:01

Registreeru siin

Kes on Peep Vain?

Peep on kirglik õpetaja ja Eesti koolitusturu elav legend, keda armastatakse tema süsteemse lähenemise, lihtsuse, hoolivuse ja huumorimeele pärast.

Kõige enam teeb tema koolitused unikaalseks tema peaaegu maagiline võime inimesi innustada ning neisse eneseusku süstida – Peep on aidanud tuhandetel inimestel üle 4-meetrise 500-kraadise süteriba minna.

Peep on põhjalikult mõtestanud hea elu kõik tahud ja juhatab mõtterännakutel Sind märkama oma tõelisi soove ning näitab teekonda nende saavutamiseni.

Peebu juhendusel saadavad Sind sisekaemusel muusikaga meisterlikult Raun Juurikas ning Ahto Abner, luues Sinu meeles ruumi just Sulle olulise märkamiseks ja vajalike sammude mõistmiseks. Oled valmis?

Registreeru siin