TASUTA MÕTTERÄNNAK JA MUUSIKA OTSEÜLEKANNE 10. MÄRTS 17:00

Armastus on tegu

Iga mõtterännak on unikaalne sündmus, kus 3 tunni vältel saad Peep Vainu juhendusel ja erakordse muusika saatel selgust elu paremaks muutmiseks. Sel korral on teemaks armastus ja saad liituda otse kodust ja igast Eestimaa nurgast läbi veebi otseülekande.

Osale tasuta läbi veebi

Tasuv panus iseendasse

Õpid enda järgi elama

Peep Vain on põhjalikult mõtestanud hea elu kõik tahud ja juhatab mõtterännakutel Sind märkama oma tõelisi soove ning näitab teekonda nende saavutamiseni.

Peebu juhendusel saadavad Sind sisekaemusel muusikaga meisterlikult Raun Juurikas ning Ahto Abner, luues Sinu meeles ruumi just Sulle olulise märkamiseks ja vajalike sammude mõistmiseks.

Loe osalejate reaktsioone

Teadlikkust tõstev mõtterännak

Armastus on tegu

Mõtterännakul “Armastus on tegu” saad Peep Vainu oskuslike küsimuste ja erakordse muusika abil märgata, mis blokeerib Sinu elus armastust ja kuidas seda aina rohkem kogeda ja jagada. Rännak toimub 10.03 kell 17:00 Kaja Keskuses ja nüüd saad meiega liituda otse kodust ja igast Eestimaa nurgast.

Osale tasuta läbi veebi

Reaktsioonid rännakutele

“Peep on loonud ainulaadse võimaluse, et saada kontakti nende osadega, mille ignoreerimisel seisab inimese areng paigal või on raskem kui vaja. ”

Alar Ojastu

“Peebu-Ahto-Rauni suutlikkus viia sind hõljuma kuhugi teadvuse ja uinumise vahepealsele alale on täielik kosmos.”

Liina Vahtras

“Olen käinud juba kahel rännakul ja nendelt õhtutelt ära tulnud rahulikumana, stressivabamana, ühe või mitme taipamise võrra rikkamana. ”

Andrus Purde

“Kolme ja poole tunnine vaikiv rännak iseenda sisedžunglisse oli ühtaaegu hirmutav ja vabastav.”

Reigo Ahven

“Muutuse rännaku seisund on sügavalt mõttes. Nii sügavalt mõttes, et otsekui siit ilmast ära. ”

Maarit Randrüüt

“Ma ei olnud ennast ammu nii helge ja selgena tundnud.”

Aivar Haller

“Meistrid on loonud formaadi, mis on sügavalt teraapiline. Igaüks on saanud just seda, mida talle on vaja.”

Marina Eberth

Registreeru tasuta

Rännakute eesmärk

Kasulik muutus Sinus

Rännakutel võimaldab Peebu juhendus koos sisetööd soodustava muusikaga Sul muuta pärssivad psühholoogilised ja käitumuslikud mustrid tõeliselt hea elu nurgakivideks.

Ebakindlus

Enesekindlus

Enesesabotaaž

Enesearmastus

Jõuetus

Motivatsioon

Kannatused

Meelerahu

Rännaku loojad

Teed näitab

Peep Vain

Peep on suure südame ja sügava tajuga teejuht, kes aitab viia valgust kuulaja nendesse meelenurkadesse ja hingesoppidesse, mis seda kõige rohkem vajavad.

Meloodia loob

Raun Juurikas

Raun on ilma igasuguse kahtluseta kanaliks muusikale, mis tuleb kõrgematest sfääridest ning loob kuulaja meeles ja hinges ruumi põhjalikeks muutusteks.

Rütmid teeb

Ahto Abner

Ahto on peene tunnetusega meister, kes tunnetab ruumi ja kuulajate mustreid ning loob siis sügavalt mõjuvad rütmid, mis korrastavad korratut ja liigutavad liikumatut.

Copyright ©2024 Muutus.ee. Kõik õigused kaitstud.