Tasuta mõtterännak

Muusika

Meie emad ja isad

Kuidas parandada suhteid oma vanematega?

Mõtterännakul jagab oma kogemusi suure südame ja sügava tajuga teejuht Peep Vain: “Mõista ja austa oma vanemaid, et mõista ja austada iseennast!”

Vaata siit

Vaata ja kuula

Mis juhtub, kui suhted esivanematega korda teha?

Vaata allolevast videost, milline tohutu potentsiaal on peidus oma vanematega korrastamata suhete taga ja mis juhtub, kui korrastus ellu kutsuda:

Tasuta mõtterännakul

Aitan sul astuda sammu lähemale ema ja isaga suhete tervendamisele

  • Saad aimu ja loodetavasti tunnistad endale, kus vanematega suhetes king pigistab.
  • Teed esimesed sammud vanemate mõistmiseks ning vastu võtmiseks.
  • Saad innustust ausameelselt ja rahulikult seda teed minema hakata ning lõpuni käia, küsides vajadusel ka välist abi.
  • Loodetavasti jõuad seeläbi ema ja isaga nende eluajal (või vähemalt millalgi peale nende surma) olukorda, kus olulised asjad on küsitud ja välja öeldud, suhete segadused klaaritud, haiget saamised tervendatud, etteheited kadunud ja pahameel üle läinud.
  • Mis kõige tähtsam, soov vanemaid muuta asendunud tänulikkuse, lugupidamise, mõistmise ja austusega ning saad kergusega loobuda sellest vaimse pärandi osast, mis sind ja sinu järglasi elus edasi ei aita.
Vaata siit

Osalejate reaktsioonid

Unikaalne enesearengu formaat

Mõtterännak muusikaga

Peep Vainu juhendatud mõtterännak on unikaalne kontsert-meditatsioon-koolitus, kus Raun Juurika ja Ahto Abneri loodava erakordse muusika ja Peebu oskusliku juhendamise saatel saad teha valgustava eksursiooni endasse. Enda olulisi tundeid tunda ja enda tähtsaid mõtteid mõelda. Rahus olla.

Imeline kandev muusika on iga kord uus, sest see sünnib alati kohapeal, hetkes improviseeritud heliloomingu käigus. Peebu jutt ja osalejate taotlused inspireerivad muusikuid looma.

Peebu, Ahto ja Rauni loodav ühine energia aitab sul luua ja kogeda seisundeid, milles pääsed ligi omaenda muidu varjul sisemisele tarkusele.

Kuula muusikat, mis on loodud varasema mõtterännaku raames:

Plenty Enough

Esita

Breathing Space

18:47

High on Sunset

10:27

Endurance

11:10

Golden Treasure

17:42

Inner Peace

14:01

Vaata siit

Kes on Peep Vain?

Peep on kirglik õpetaja ja Eesti koolitusturu elav legend, keda armastatakse tema süsteemse lähenemise, lihtsuse, hoolivuse ja huumorimeele pärast.

Kõige enam teeb tema koolitused unikaalseks tema peaaegu maagiline võime inimesi innustada ning neisse eneseusku süstida – Peep on aidanud tuhandetel inimestel üle 4-meetrise 500-kraadise süteriba minna.

Peep on põhjalikult mõtestanud hea elu kõik tahud ja juhatab mõtterännakutel sind märkama oma tõelisi soove ning näitab teekonda nende saavutamiseni.

Peebu juhendusel saadavad sind sisekaemusel muusikaga meisterlikult Raun Juurikas ning Ahto Abner, luues sinu meeles ruumi just sulle olulise märkamiseks ja vajalike sammude mõistmiseks. Oled valmis?

Vaata siit

Copyright ©2024 Muutus.ee. Kõik õigused kaitstud.