Tasuta veebiseminar Peep Vainuga

Armastus on tegu

Kuidas aina rohkem armastust kogeda ja jagada

Kuigi armastust ei saa kontrollida, saame omalt poolt palju ära teha, et seda rohkem välja anda ja paremini vastu võtta. Tule avasta, mis Sind täna tagasi hoiab

Registreeru siin

Töötoa alguseni on

Keegi on öelnud, et kõik maailma probleemid saavad alguse armastuse puudusest. Nii võiks öelda, et kõikide probleemide lahendus on armastuse lisamine.

Veebiseminaril saad mõtestada, mida saad ise ära teha, et endas blokeeringud eemaldada ja armastamise võimet suurendada.

Registreeru tasuta

Tasuta veebiseminar

Kas Sinu elus on piisavalt armastust?

  • Hakka märkama, mis blokeerib Sinu elus armastuse tundmist ja kogemist
  • Saa inspiratsiooni, kuidas suurendada enda võimet armastada – anda rohkem armastust välja ja suuta ka rohkem vastu võtta
  • Võta aktiivsem roll selles, et armastuse tunnet oma elus “peale keerata” – mitte olla lihtsalt pealtvaataja, ohver või kaasa kulgeja

Osalejate reaktsioonid

Õpi väljendama ja vastu võtma ARMASTUST

Kui lihtne või keeruline on Sinu jaoks armastust väljendada ja ka vastu võtta?

Valju häälega välja öelda: Armastan Sind, mu kallis. Ma armastan Sind, mu sõber. Armastan Sind, mu isa. Armastan Sind, mu laps.

Lihtsalt ja soojalt. Sirgelt, otse südamest südamesse.

See on küll ebaeestlaslik, aga kulub väga marjaks ära ja tasub harjutada. Veebitöötoas hakkad avastama, mis Sinu elus armastust tagasi hoiab.

Registreeru veebitöötuppa

Kes on Peep Vain?

Peep on kirglik õpetaja ja Eesti koolitusturu elav legend, keda armastatakse tema süsteemse lähenemise, lihtsuse, hoolivuse ja huumorimeele pärast.

Kõige enam teeb tema koolitused unikaalseks tema peaaegu maagiline võime inimesi innustada ning neisse eneseusku süstida – Peep on aidanud tuhandetel inimestel üle 4-meetrise 500-kraadise süteriba minna.

Peep on põhjalikult mõtestanud hea elu kõik tahud ja juhatab mõtterännakutel Sind märkama oma tõelisi soove ning näitab teekonda nende saavutamiseni.

Peebu juhendusel saadavad Sind sisekaemusel muusikaga meisterlikult Raun Juurikas ning Ahto Abner, luues Sinu meeles ruumi just Sulle olulise märkamiseks ja vajalike sammude mõistmiseks. Oled valmis?

Registreeru siin